Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Priečkový paraván Akustik, 80x156,5 cm, sv.sivý | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 452,00 € |
| Cena s DPH | 555,96 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nie je na sklade |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 4 cm |
| Farba | svetlosivá |
| Výška | 156.5 cm |
| Konštrukcia | s rámom |
| Materiál | akustická pena |
| Ostatné špecifikácie | priečkový samostatný |
| Šírka | 80 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Farebný papier Office Depot A4, intenzívna červená, 80 g/m2
2 g
|
1× |
11,78 € |
| Spolu s DPH | 11,78 € | ||
|---|---|---|---|
TLAČ dokumentov
KOPÍROVANIE
SKENOVANIE
Tlač FOTO
výroba PEČIATOK
VIAZANIE dokumentov
LAMINOVANIE
Napaľovanie CD, DVD
VIZITKY
Jubilejné POZVÁNKY
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.