| Značka | Apli |
| Množstvo v balení | 20 HAR. |
| Farba | biela |
| Gramáž | 240 g/m2 |
| Formát | 10 x 15 cm |
| Počet hárkov v balení | 20 hárkov |
| Povrch | lesklý |
| Rozmer | 10x15 cm |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Sklad dodávateľa | AG004455 | 4 |
| Kód | Dostupnosť | Cena |
|---|---|---|
| AG004455 | Skladom | 17,99 € s DPH |
|
|
Farebný papier Office Depot A4, pastelová zelená, 80 g/m2
2 g
|
1× |
6,45 € |
|
|
Káva LAVAZZA DEK bezkofeinová, mletá, dóza, 250 g
|
1× |
10,50 € |
| Spolu s DPH | 16,95 € | ||
|---|---|---|---|
TLAČ dokumentov
KOPÍROVANIE
SKENOVANIE
Tlač FOTO
výroba PEČIATOK
VIAZANIE dokumentov
LAMINOVANIE
Napaľovanie CD, DVD
VIZITKY
Jubilejné POZVÁNKY
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.