Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Policová skriňa Drive, zámok, 80x111x42 cm, čerešňa/čerešňa | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 214,80 € |
| Cena s DPH | 264,20 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nie je na sklade |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 42 cm |
| Farba | čerešňa/čerešňa |
| Výška | 111 cm |
| Počet políc | 2 |
| Typ dverí | 2x plné |
| Typ skrine | policová |
| Uzamykanie | na kľúč |
| Varianta | rovná |
| Šírka | 80 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Rýchloviazač PVC s eurodierovaním Esselte VIVIDA modrý
|
1× |
9,79 € |
|
|
Zakladač pákový Esselte No.1 celoplastový 7,5cm Solea levanduľový
|
1× |
8,99 € |
|
|
Katalógová kniha 20 mäkká Esselte VIVIDA žltá
|
1× |
7,49 € |
|
|
Stolový kalendár riadkový 30 x 12 cm - Vysoké Tatry 2026
|
1× |
1,33 € |
| Spolu s DPH | 27,60 € | ||
|---|---|---|---|
TLAČ dokumentov
KOPÍROVANIE
SKENOVANIE
Tlač FOTO
výroba PEČIATOK
VIAZANIE dokumentov
LAMINOVANIE
Napaľovanie CD, DVD
VIZITKY
Jubilejné POZVÁNKY
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.