Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Šatníková skriňa Drive, zámok, 80x185x42 cm, orech/orech | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 288,10 € |
| Cena s DPH | 354,36 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nie je na sklade |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 42 cm |
| Farba | orech/orech |
| Výška | 185 cm |
| Počet políc | 1 |
| Typ dverí | 2x plné |
| Typ skrine | šatníková |
| Uzamykanie | na kľúč |
| Varianta | rovná |
| Šírka | 80 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Zakladač pákový Esselte Mramor 5cm modrý
|
1× |
2,96 € |
|
|
Archívna krabica s predným otváraním Esselte ECO hnedá 340x259x439 mm
|
1× |
10,49 € |
|
|
Odkladač VIVA modrý
|
1× |
4,99 € |
| Spolu s DPH | 18,44 € | ||
|---|---|---|---|
TLAČ dokumentov
KOPÍROVANIE
SKENOVANIE
Tlač FOTO
výroba PEČIATOK
VIAZANIE dokumentov
LAMINOVANIE
Napaľovanie CD, DVD
VIZITKY
Jubilejné POZVÁNKY
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.