Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Výsuv na klávesnicu Hobis, lamino, agát | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 58,00 € |
| Cena s DPH | 71,34 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nie je na sklade |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 0 cm |
| Farba | agát |
| Výška | 40 cm |
| Šírka | 70 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Samolepiaca páska Dymo D1 12 mm biela/čierna
|
1× |
19,56 € |
|
|
Pracovný stôl RUN, PO, 3S, 180x64,5-130,5x80 cm, buk/sivá
56 g
|
1× |
564,32 € |
| Spolu s DPH | 583,88 € | ||
|---|---|---|---|
TLAČ dokumentov
KOPÍROVANIE
SKENOVANIE
Tlač FOTO
výroba PEČIATOK
VIAZANIE dokumentov
LAMINOVANIE
Napaľovanie CD, DVD
VIZITKY
Jubilejné POZVÁNKY
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.