Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Výsuv na klávesnicu Hobis, lamino, čerešňa | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 58,00 € |
| Cena s DPH | 71,34 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nie je na sklade |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 0 cm |
| Farba | čerešňa |
| Výška | 40 cm |
| Šírka | 70 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Štrukturovaný papier Pergamen Champagne, 95g, 25 hárkov
|
1× |
12,99 € |
|
|
Fólia na studené laminovanie pre format A4 /10ks
|
1× |
26,99 € |
|
|
Flexibilná nylonová páska Dymo Rhino 19mm biela/čierna
|
1× |
37,49 € |
|
|
Permanentná polyesterová páska Dymo Rhino 19mm biela/čierna
|
1× |
31,49 € |
|
|
Samolepiaca páska Dymo D1 12 mm biela/čierna
|
1× |
19,56 € |
|
|
Samolepiaca páska Dymo D1 12 mm červená/čierna
|
1× |
25,99 € |
|
|
Zakladač pákový Esselte Rainbow 5cm červený
|
1× |
4,99 € |
|
|
Stojan pod Monitor Office Suites
2 g
|
1× |
77,49 € |
|
|
Podložka pod myš a zápästie gélová Q-CONNECT sivá
|
1× |
16,90 € |
|
|
Fólia na studené laminovanie 66x100mm 10ks
|
1× |
3,58 € |
|
|
Etiketovacie kliešte Motex 5500 jednoriadkové pre etikety 22x12mm
|
1× |
43,49 € |
|
|
Pracovný stôl RUN, PO, 3S, 180x64,5-130,5x80 cm, buk/sivá
56 g
|
1× |
564,32 € |
|
|
Pracovný stôl RUN, PO, 3S, 180x64,5-130,5x80 cm, buk/biela
56 g
|
1× |
564,32 € |
|
|
Sklápací stôl CLASSIC 120 cm, bez dosky, podnož čierna
12 g
|
1× |
245,51 € |
| Spolu s DPH | 1 675,11 € | ||
|---|---|---|---|
TLAČ dokumentov
KOPÍROVANIE
SKENOVANIE
Tlač FOTO
výroba PEČIATOK
VIAZANIE dokumentov
LAMINOVANIE
Napaľovanie CD, DVD
VIZITKY
Jubilejné POZVÁNKY