Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Rohová skriňa Strong, L, horná, 80x76,8x40 cm, sivá/sivá | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 345,90 € |
| Cena s DPH | 425,46 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nie je na sklade |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 40 cm |
| Farba | sivá/sivá |
| Výška | 76.8 cm |
| Počet políc | 1 |
| Typ dverí | plné |
| Typ skrine | rohová horná |
| Varianta | ľavá |
| Šírka | 80 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Zakladač prezentačný Esselte 3cm 4O-krúžkový biely
|
1× |
8,29 € |
|
|
Stolová nadstavba Hobis, 80x30x24 cm, čerešňa
10 g
|
1× |
89,91 € |
| Spolu s DPH | 98,20 € | ||
|---|---|---|---|
TLAČ dokumentov
KOPÍROVANIE
SKENOVANIE
Tlač FOTO
výroba PEČIATOK
VIAZANIE dokumentov
LAMINOVANIE
Napaľovanie CD, DVD
VIZITKY
Jubilejné POZVÁNKY
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.