Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Policová skriňa Strong, zámok, horná, 80x115,2x40 cm, jelša/jelša | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 255,60 € |
| Cena s DPH | 314,39 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nie je na sklade |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 40 cm |
| Farba | jelša/jelša |
| Výška | 115.2 cm |
| Počet políc | 2 |
| Typ dverí | 2x plné |
| Typ skrine | policová horná |
| Uzamykanie | na kľúč |
| Varianta | rovná |
| Šírka | 80 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Paraván na hranu stola Akustik, 180 cm, antracit
16 g
|
1× |
443,17 € |
| Spolu s DPH | 443,17 € | ||
|---|---|---|---|
TLAČ dokumentov
KOPÍROVANIE
SKENOVANIE
Tlač FOTO
výroba PEČIATOK
VIAZANIE dokumentov
LAMINOVANIE
Napaľovanie CD, DVD
VIZITKY
Jubilejné POZVÁNKY
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.