Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Policová skriňa Strong, zámok, horná, 80x115,2x40 cm, agát/agát | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 359,30 € |
| Cena s DPH | 441,94 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nie je na sklade |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 40 cm |
| Farba | agát/agát |
| Výška | 115.2 cm |
| Počet políc | 2 |
| Typ dverí | 2x presklené v ráme |
| Typ skrine | policová horná |
| Uzamykanie | na kľúč |
| Varianta | rovná |
| Šírka | 80 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Paraván na hranu stola Akustik, 60 cm, antracit
6 g
|
1× |
244,03 € |
|
|
Rohová skriňa Strong, L, horná, 80x76,8x40 cm, čerešňa/čerešňa
45 g
|
1× |
425,46 € |
|
|
Pracovný stôl RUN, PO, 3S, 140x64,5-130,5x80 cm, buk/sivá
50 g
|
1× |
542,31 € |
| Spolu s DPH | 1 211,80 € | ||
|---|---|---|---|
TLAČ dokumentov
KOPÍROVANIE
SKENOVANIE
Tlač FOTO
výroba PEČIATOK
VIAZANIE dokumentov
LAMINOVANIE
Napaľovanie CD, DVD
VIZITKY
Jubilejné POZVÁNKY
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.