Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Jednovrstvový kotúčik, 76/60/12 mm, biely | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 1,70 € |
| Cena s DPH | 2,09 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nie je na sklade |
| Parametre | |
| Značka | |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Dutinka | 12 mm |
| Gramáž | 50 g/m2 |
| Počet vrstiev | Jednovrstvové |
| Priemer | 60 mm |
| Šírka | 76 mm |
|
|
Plotrové role, 594mm/50m/50mm, 90g
|
1× |
14,99 € |
| Spolu s DPH | 14,99 € | ||
|---|---|---|---|
TLAČ dokumentov
KOPÍROVANIE
SKENOVANIE
Tlač FOTO
výroba PEČIATOK
VIAZANIE dokumentov
LAMINOVANIE
Napaľovanie CD, DVD
VIZITKY
Jubilejné POZVÁNKY
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.