Popis produktu
Fan je špecialne kreslo pre dizajn interiéru. Elegantný tvar korpusu a presne švy sú najnápadnejšie rysy kresla. Každé kreslo môže získať unikátný vzhľad výberom typu a farby čalúnenia. FAN je model moderného kresla, s univerzálnym sedením, s použitím v rôznych priestoroch kancelárií. Korpus kresla je vyrobený ze studenej peny, čo umožňuje - toto je zárukou vysoké kvality dodaného zboží. Kreslo je k dispozici v dvoch variantoch: otočná verzia alebo konferenčné kreslo s nohami.
| Značka | profim |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | žltá |
| Druh | rokovacia stolička |
| Dĺžka | 60 cm |
| Šírka | 67 cm |
| Nosnosť | 120 kg |
| Poťah | textília (PES, POP, PAN) |
| Výška | 86 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
| Doba sedenia | 5 - 8 hodiny |
| Operadlo | čalúnené |
| Podrúčky | áno |
| Výška sedáku | 46 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Kód | Dostupnosť | Cena |
|---|---|---|
| FL001014 | Nie je na sklade | 421,89 € s DPH |
|
|
Samolepiaci bloček Post-it Super Sticky 101 mm x 152 mm XXL, dúhové farby, linajkové, 3 bločky po 90 lístkov
|
1× |
28,99 € |
|
|
Poštové obálky C5 doručenka do VR OD, Doposielať, olizové 1000 ks
8 g
|
1× |
139,00 € |
|
|
Farebný papier IQ color tehlovočervená ZR09, A4, 80g
2 g
|
1× |
14,86 € |
|
|
Skladacia tabuľa UNITE PLUS 100x150 cm
25 g
|
1× |
347,48 € |
| Spolu s DPH | 530,33 € | ||
|---|---|---|---|
TLAČ dokumentov
KOPÍROVANIE
SKENOVANIE
Tlač FOTO
výroba PEČIATOK
VIAZANIE dokumentov
LAMINOVANIE
Napaľovanie CD, DVD
VIZITKY
Jubilejné POZVÁNKY
Náhradná náplň do gumovacieho rollera PILOT Frixion Point 0,5 mm čierna 3ks
6,77 € 9,79 €
Skladom (9 bal)
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.