Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Termo páska 57/25/12 mm, 55g | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 0,57 € |
| Cena s DPH | 0,70 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Skladom |
| Parametre | |
| Značka | |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Dutinka | 12 mm |
| Gramáž | 55 g/m2 |
| Priemer | 50 mm |
| Šírka | 57 mm |
|
|
Etikety univerzálne 52,5x21,2mm Etibox A4 100 hárkov
|
1× |
17,99 € |
|
|
Archívny box na zakladač Esselte biely/červený
|
1× |
1,94 € |
|
|
Archívna krabica s predným otváraním Esselte ECO hnedá 340x259x439 mm
|
2× |
20,98 € |
|
|
Lepiaca tyčinka TESA ekologická 10g
|
2× |
3,79 € |
| Spolu s DPH | 44,70 € | ||
|---|---|---|---|
TLAČ dokumentov
KOPÍROVANIE
SKENOVANIE
Tlač FOTO
výroba PEČIATOK
VIAZANIE dokumentov
LAMINOVANIE
Napaľovanie CD, DVD
VIZITKY
Jubilejné POZVÁNKY
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.