Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Bublinkové obálky 20x27,5cm D14 | |
|
|
|
| Cena bez DPH |
0,15 €
0,37 € |
| Cena s DPH |
0,18 €
0,46 € |
| Ušetríte | 147% / 0,27 € |
| Dostupnosť | Skladom |
| Parametre | |
| Značka | Economy |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | biela |
| Formát | 18x26,5 cm |
| Lepenie | samolepiace |
| Okienko | nie |
| Vnútorný rozmer (š x v) | 18 x 26,5 cm |
| Vonkajší rozmer (š x v) | 20 x 27,5 cm |
TLAČ dokumentov
KOPÍROVANIE
SKENOVANIE
Tlač FOTO
výroba PEČIATOK
VIAZANIE dokumentov
LAMINOVANIE
Napaľovanie CD, DVD
VIZITKY
Jubilejné POZVÁNKY
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.