Popis produktu
Odkladacie steny radu Hobis. Vzhľad je možné vybrať tak, aby korešpondoval s farbou nábytku v kancelárii. Cena montáže je 15% z cenníkovej ceny výrobku. Požiadavku na montáž uveďte prosím do poznámky k objednávke. Objednávka tohto produktu je záväzná a produkt nie je možné vrátiť.
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | agát |
| Materiál | lamino |
| Šírka | 40 cm |
| Výška | 185 cm |
| Hĺbka | 12 cm |
| Počet políc | 2 |
| Záruka | 60 mesiacov |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Kód | Dostupnosť | Cena |
|---|---|---|
| ON185011 | Nie je na sklade | 172,69 € s DPH |
|
|
Kalkulačka Casio MS-20UC magenta
|
1× |
18,49 € |
|
|
Taška na notebook Kensington SP40 čierna
|
1× |
82,99 € |
|
|
Rukavice upratovacie FINO veľ.. M
|
1× |
1,80 € |
| Spolu s DPH | 103,28 € | ||
|---|---|---|---|
TLAČ dokumentov
KOPÍROVANIE
SKENOVANIE
Tlač FOTO
výroba PEČIATOK
VIAZANIE dokumentov
LAMINOVANIE
Napaľovanie CD, DVD
VIZITKY
Jubilejné POZVÁNKY
Metla na vonkajšie použitie Spontex s kovovou tyčou dĺžky 120 cm
5,94 € 7,49 €
Skladom (55 ks)
Atramentová náplň Brother LC-1000 pre DCP-330C/540CN/MFC5460CN black (500 str.)
22,99 €
Nie je na sklade
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.