Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Termo páska 80/80/12 mm, 48g papier, 80 m | |
|
|
|
| Cena bez DPH |
1,16 €
1,54 € |
| Cena s DPH |
1,43 €
1,89 € |
| Ušetríte | 33% / 0,47 € |
| Dostupnosť | Nie je na sklade |
| Parametre | |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Dutinka | 12 mm |
| Gramáž | 48 g/m2 |
| Priemer | 80 mm |
| Šírka | 80 mm |
| Značka | Krpa |
TLAČ dokumentov
KOPÍROVANIE
SKENOVANIE
Tlač FOTO
výroba PEČIATOK
VIAZANIE dokumentov
LAMINOVANIE
Napaľovanie CD, DVD
VIZITKY
Jubilejné POZVÁNKY
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.