Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Bublinkové obálky recyklované SUMO 28,5x36cm hnedé | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 1,05 € |
| Cena s DPH | 1,29 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Skladom |
| Parametre | |
| Značka | |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | hnedá |
| Formát | 28,5 × 36 cm |
| Lepenie | samolepiace |
| Okienko | nie |
| Vnútorný rozmer (š x v) | 26,5 × 36 cm |
| Vonkajší rozmer (š x v) | 28,5 × 36 cm |
|
|
Samostatné utierky na obrazovky Screenclean 50 ks
|
1× |
8,50 € |
|
|
Permanentná vinylová páska Dymo D1 12 mm čierna/biela
|
1× |
16,99 € |
|
|
Verbatim DVD+R 16x cake25
|
1× |
13,99 € |
|
|
Euroobal L A4 matný 50mic 100 ks
|
1× |
15,49 € |
|
|
Závesná skriňa Strong, biela, zámok
34 g
|
1× |
442,06 € |
|
|
Stojan na notebook nastaviteľný Leitz Ergo s viacerými uhlami sklonu, zamatovosivý
|
1× |
44,49 € |
| Spolu s DPH | 541,52 € | ||
|---|---|---|---|
TLAČ dokumentov
KOPÍROVANIE
SKENOVANIE
Tlač FOTO
výroba PEČIATOK
VIAZANIE dokumentov
LAMINOVANIE
Napaľovanie CD, DVD
VIZITKY
Jubilejné POZVÁNKY
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.