Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Termo páska 57/45/12 mm (23m), 55g | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 0,89 € |
| Cena s DPH | 1,09 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Skladom |
| Parametre | |
| Značka | |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Dutinka | 12 mm |
| Gramáž | 55 g/m2 |
| Návin | 23 metrov |
| Priemer | 45 mm |
| Šírka | 57 mm |
|
|
Plastový obal A4 s cvočkom Herlitz Easy Orga číry
|
1× |
2,09 € |
|
|
Popisovač lakový 2,8 mm Donau D-OIL modrý
|
1× |
2,09 € |
|
|
Filter Brita Maxtra Pro Hard Water Expert, 2 ks
|
1× |
17,99 € |
| Spolu s DPH | 22,17 € | ||
|---|---|---|---|
TLAČ dokumentov
KOPÍROVANIE
SKENOVANIE
Tlač FOTO
výroba PEČIATOK
VIAZANIE dokumentov
LAMINOVANIE
Napaľovanie CD, DVD
VIZITKY
Jubilejné POZVÁNKY
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.