Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Bublinkové obálky recyklované SUMO 13,5x21,5cm hnedé | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 0,37 € |
| Cena s DPH | 0,46 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Skladom |
| Parametre | |
| Značka | |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | hnedá |
| Formát | 13,5 × 21,5 cm |
| Lepenie | samolepiace |
| Okienko | nie |
| Vnútorný rozmer (š x v) | 11,5 × 21,5 cm |
| Vonkajší rozmer (š x v) | 13,5 × 21,5 cm |
|
|
Etikety univerzálne 70x16,9mm Agipa A4 100 hárkov
1 g
|
1× |
23,49 € |
|
|
Skartovačka Fellowes AutoMax 200C 4x38 mm
18 g
|
1× |
679,00 € |
|
|
Stojan na časopisy KLASSIK TREND fialový
|
1× |
4,92 € |
|
|
Katalógový stojan jednostupňový A4
|
1× |
10,04 € |
|
|
Papierová tácka 16x23 cm 100ks
1 g
|
1× |
9,29 € |
|
|
Sada rollerov STABILO worker colorful 4 ks
|
1× |
16,49 € |
|
|
Dettol antibakteriálny sprej 500 ml Regular
|
1× |
6,29 € |
|
|
Feel Eco aviváž s vôňou ovocia 1 l
2 × 1 g
|
2× |
8,81 € |
|
|
Drôtený stojan na kancelárske spony Sakota 80x30mm čierny
1 g
|
1× |
2,69 € |
| Spolu s DPH | 761,02 € | ||
|---|---|---|---|
TLAČ dokumentov
KOPÍROVANIE
SKENOVANIE
Tlač FOTO
výroba PEČIATOK
VIAZANIE dokumentov
LAMINOVANIE
Napaľovanie CD, DVD
VIZITKY
Jubilejné POZVÁNKY
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.