Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Bublinkové obálky recyklované SUMO 31,5x44,5cm hnedé | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 1,21 € |
| Cena s DPH | 1,49 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Skladom |
| Parametre | |
| Značka | |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | hnedá |
| Formát | 31,5 × 44,5 cm |
| Lepenie | samolepiace |
| Okienko | nie |
| Vnútorný rozmer (š x v) | 29,5 × 44,5 cm |
| Vonkajší rozmer (š x v) | 31,5 × 44,5 cm |
|
|
Etikety univerzálne 210x297mm Avery A4 100 hárkov
|
1× |
46,49 € |
|
|
Toner Sharp MX-23GTMA pre MX-2010U/2310U/2614N/3111N/3111U/3114N magenta (10.000 str.)
|
1× |
53,49 € |
| Spolu s DPH | 99,98 € | ||
|---|---|---|---|
TLAČ dokumentov
KOPÍROVANIE
SKENOVANIE
Tlač FOTO
výroba PEČIATOK
VIAZANIE dokumentov
LAMINOVANIE
Napaľovanie CD, DVD
VIZITKY
Jubilejné POZVÁNKY
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.