Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Bublinkové obálky recyklované SUMO 36,5x47cm hnedé | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 1,37 € |
| Cena s DPH | 1,69 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Skladom |
| Parametre | |
| Značka | |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | hnedá |
| Formát | 36,5 × 47 cm |
| Lepenie | samolepiace |
| Okienko | nie |
| Vnútorný rozmer (š x v) | 34,5 × 47 cm |
| Vonkajší rozmer (š x v) | 36,5 × 47 cm |
|
|
Sada RhinoPro 5200 tlačiareň štítkov
2 g
|
1× |
255,23 € |
|
|
Poštové obálky DL samolepiace, 1000 ks 80g
4 g
|
1× |
27,00 € |
|
|
Plotrové role, 620mm/100m/76mm, 80g
|
1× |
36,99 € |
|
|
Obálky na CD 125x125 s okienkom 50 ks
|
1× |
7,29 € |
|
|
Víno Pálava - výber z hrozna, biele polosuché
1 g
|
1× |
8,99 € |
| Spolu s DPH | 335,50 € | ||
|---|---|---|---|
TLAČ dokumentov
KOPÍROVANIE
SKENOVANIE
Tlač FOTO
výroba PEČIATOK
VIAZANIE dokumentov
LAMINOVANIE
Napaľovanie CD, DVD
VIZITKY
Jubilejné POZVÁNKY
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.