Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Bublinkové obálky 32x45,5cm I19 | |
|
|
|
| Cena bez DPH |
0,33 €
0,89 € |
| Cena s DPH |
0,40 €
1,09 € |
| Ušetríte | 174% / 0,69 € |
| Dostupnosť | Skladom |
| Parametre | |
| Značka | Economy |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | biela |
| Formát | 30x44,5 cm |
| Lepenie | samolepiace |
| Okienko | nie |
| Vnútorný rozmer (š x v) | 30 x 44,5 cm |
| Vonkajší rozmer (š x v) | 32 x 45,5 cm |
|
|
Odkladač XXL modrý
|
1× |
10,98 € |
| Spolu s DPH | 10,98 € | ||
|---|---|---|---|
TLAČ dokumentov
KOPÍROVANIE
SKENOVANIE
Tlač FOTO
výroba PEČIATOK
VIAZANIE dokumentov
LAMINOVANIE
Napaľovanie CD, DVD
VIZITKY
Jubilejné POZVÁNKY
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.