Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Plotrové role, 841mm/50m/50mm, 90g | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 43,89 € |
| Cena s DPH | 53,98 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nie je na sklade |
| Parametre | |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Dutinka | 50 mm |
| Návin | 50 metrov |
| Šírka | 841 mm |
| Gramáž | 90 g/m2 |
| Značka | Krpa |
|
|
Dymo LM 280 tlačiareň štítkov kufríková sada
1 g
|
1× |
121,98 € |
|
|
Veľkokapacitná dierovačka Novus B 240 čierna/sivá
1 g
|
1× |
24,59 € |
| Spolu s DPH | 146,57 € | ||
|---|---|---|---|
TLAČ dokumentov
KOPÍROVANIE
SKENOVANIE
Tlač FOTO
výroba PEČIATOK
VIAZANIE dokumentov
LAMINOVANIE
Napaľovanie CD, DVD
VIZITKY
Jubilejné POZVÁNKY
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.