Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Plotrové role, 914mm/50m/50mm, 90g | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 26,82 € |
| Cena s DPH | 32,99 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Skladom |
| Parametre | |
| Značka | Smartline |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Dutinka | 50 mm |
| Gramáž | 90 g/m2 |
| Návin | 50 metrov |
| Šírka | 914 mm |
|
|
Kartónový rozraďovač Esselte 10-dielny farebný
|
1× |
3,49 € |
|
|
Blok Oxford International, pevné dosky, A4+, linajkový
|
1× |
15,99 € |
| Spolu s DPH | 19,48 € | ||
|---|---|---|---|
TLAČ dokumentov
KOPÍROVANIE
SKENOVANIE
Tlač FOTO
výroba PEČIATOK
VIAZANIE dokumentov
LAMINOVANIE
Napaľovanie CD, DVD
VIZITKY
Jubilejné POZVÁNKY
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.