Popis produktu
Jednotlivé pracovné plochy môžu byť oddelené paravánmi, ktoré zaisťujú dostatočné súkromie k individuálnej práci. Paravány Hobis na hranu stola sú vyrobené z vysokokvalitnej laminovanej drevotriesky. Konštrukcia stolov spĺňa vysoké nároky na kvalitu a ergonómiu (ČSN EN 527-1) a zodpovedá tak normám ČSN EN 527-2, ČSN EN 527-3, ČSN 910001 a ČSN 910100, navyše má hygienické certifikáty, certifikáty pevnosti a tiež certifikát Ekologicky šetrný výrobok. Cena montáže je 15% z cenníkovej ceny výrobku. Požiadavku na montáž uveďte prosím do poznámky k objednávke. Objednávka tohto produktu je záväzná a produkt nie je možné vrátiť.
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | jelša |
| Materiál | laminovaná drevotrieska |
| Šírka | 115 cm |
| Výška | 40 cm |
| Hĺbka | 2.5 cm |
| Ostatné špecifikácie | na hranu stola |
| Konštrukcia | úchyty |
| Záruka | 60 mesiacov |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
|
|
Skartovačka Securio C16 4x25 mm
4 g
|
1× |
339,00 € |
|
|
Náhradný nôž do bezpečnostného rezača Premium
|
1× |
5,29 € |
|
|
Cestovný príkaz, A4, blok, 100 listov
|
1× |
9,99 € |
|
|
Popisovač obojstranný PILOT Twin Marker BeGreen 0,5 + 0,3 mm modrý
|
1× |
3,79 € |
|
|
Samolepiaci bloček Q-CONNECT 127x76 briliant
|
1× |
12,80 € |
|
|
Zakladač pákový DONAU Premium-S, celoplastový PP, A4/75 mm, fialový
|
1× |
5,49 € |
| Spolu s DPH | 376,36 € | ||
|---|---|---|---|
TLAČ dokumentov
KOPÍROVANIE
SKENOVANIE
Tlač FOTO
výroba PEČIATOK
VIAZANIE dokumentov
LAMINOVANIE
Napaľovanie CD, DVD
VIZITKY
Jubilejné POZVÁNKY