Popis produktu
Jednotlivé pracovné plochy môžu byť oddelené paravánmi, ktoré zaisťujú dostatočné súkromie k individuálnej práci. Paravány Hobis na hranu stola sú vyrobené z vysokokvalitnej laminovanej drevotriesky. Konštrukcia stolov spĺňa vysoké nároky na kvalitu a ergonómiu (ČSN EN 527-1) a zodpovedá tak normám ČSN EN 527-2, ČSN EN 527-3, ČSN 910001 a ČSN 910100, navyše má hygienické certifikáty, certifikáty pevnosti a tiež certifikát Ekologicky šetrný výrobok. Cena montáže je 15% z cenníkovej ceny výrobku. Požiadavku na montáž uveďte prosím do poznámky k objednávke. Objednávka tohto produktu je záväzná a produkt nie je možné vrátiť.
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | sivá |
| Materiál | laminovaná drevotrieska |
| Šírka | 115 cm |
| Výška | 40 cm |
| Hĺbka | 2.5 cm |
| Ostatné špecifikácie | na hranu stola |
| Konštrukcia | úchyty |
| Záruka | 60 mesiacov |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Kód | Dostupnosť | Cena |
|---|---|---|
| ON011580 | Nie je na sklade | 76,14 € s DPH |
|
|
Paraván Hobis na hranu stola, oblý, 140 cm, sivá
82 g
|
1× |
85,36 € |
| Spolu s DPH | 85,36 € | ||
|---|---|---|---|
TLAČ dokumentov
KOPÍROVANIE
SKENOVANIE
Tlač FOTO
výroba PEČIATOK
VIAZANIE dokumentov
LAMINOVANIE
Napaľovanie CD, DVD
VIZITKY
Jubilejné POZVÁNKY
Stolová podnož BASIC, výškovo nastaviteľná, 1-motorová, 100-160x50-80 cm, farba biela RAL 9016
329,00 €
Nie je na sklade
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.