Popis produktu
Jednotlivé pracovné plochy môžu byť oddelené paravánmi, ktoré zaisťujú dostatočné súkromie k individuálnej práci. Paravány Hobis na plochu stola sú vyrobené z vysokokvalitnej laminovanej drevotriesky. Konštrukcia stolov spĺňa vysoké nároky na kvalitu a ergonómiu (ČSN EN 527-1) a zodpovedá tak normám ČSN EN 527-2, ČSN EN 527-3, ČSN 910001 a ČSN 910100, navyše má hygienické certifikáty, certifikáty pevnosti a tiež certifikát Ekologicky šetrný výrobok. Cena montáže je 15% z cenníkovej ceny výrobku. Požiadavku na montáž uveďte prosím do poznámky k objednávke. Objednávka tohto produktu je záväzná a produkt nie je možné vrátiť.
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | agát |
| Materiál | laminovaná drevotrieska |
| Šírka | 135 cm |
| Výška | 40 cm |
| Hĺbka | 2.5 cm |
| Ostatné špecifikácie | na plochu stola |
| Konštrukcia | úchyty |
| Záruka | 60 mesiacov |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Kód | Dostupnosť | Cena |
|---|---|---|
| ON135110 | Nie je na sklade | 90,16 € s DPH |
|
|
Stolová kartotéka na vizitky Helit Linear čierna/strieborná
|
1× |
54,49 € |
|
|
Menovky na kľúče Q-CONNECT žlté 10ks
|
1× |
2,25 € |
|
|
Zakladač pákový Esselte No.1 recyklovaná lepenka 7,5 cm zelený
|
1× |
6,79 € |
|
|
Ceruzka grafitová CENTROPEN 9510/1 č.2 , 12ks
|
1× |
2,69 € |
|
|
Guľôčkové pero Pilot B2P EcoBall modré
|
1× |
2,79 € |
|
|
Laminátor Jupiter A3
7 g
|
1× |
419,00 € |
|
|
Kalkulačka Sencor SEC 340/ 12
|
1× |
8,00 € |
| Spolu s DPH | 496,01 € | ||
|---|---|---|---|
TLAČ dokumentov
KOPÍROVANIE
SKENOVANIE
Tlač FOTO
výroba PEČIATOK
VIAZANIE dokumentov
LAMINOVANIE
Napaľovanie CD, DVD
VIZITKY
Jubilejné POZVÁNKY
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.