Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Paraván Hobis na plochu stola, oblý, 140 cm, čerešňa | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 73,30 € |
| Cena s DPH | 90,16 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nie je na sklade |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 2.5 cm |
| Farba | čerešňa |
| Výška | 40 cm |
| Konštrukcia | úchyty |
| Materiál | laminovaná drevotrieska |
| Ostatné špecifikácie | na plochu stola |
| Šírka | 135 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Zakladač pákový Esselte Rainbow 5cm žltý
|
1× |
4,99 € |
|
|
Pracovný stôl Uni k pozdĺ. reťazeniu, 80x75,5x80 cm, biela/biela
24 g
|
1× |
206,15 € |
|
|
Policová skriňa Strong, zámok, 80x192x40 cm, agát/agát
74 g
|
1× |
443,42 € |
| Spolu s DPH | 654,56 € | ||
|---|---|---|---|
TLAČ dokumentov
KOPÍROVANIE
SKENOVANIE
Tlač FOTO
výroba PEČIATOK
VIAZANIE dokumentov
LAMINOVANIE
Napaľovanie CD, DVD
VIZITKY
Jubilejné POZVÁNKY
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.