Popis produktu
Jednotlivé pracovné plochy môžu byť oddelené paravánmi, ktoré zaisťujú dostatočné súkromie k individuálnej práci. Paravány Hobis na plochu stola sú vyrobené z vysokokvalitnej laminovanej drevotriesky. Konštrukcia stolov spĺňa vysoké nároky na kvalitu a ergonómiu (ČSN EN 527-1) a zodpovedá tak normám ČSN EN 527-2, ČSN EN 527-3, ČSN 910001 a ČSN 910100, navyše má hygienické certifikáty, certifikáty pevnosti a tiež certifikát Ekologicky šetrný výrobok. Cena montáže je 15% z cenníkovej ceny výrobku. Požiadavku na montáž uveďte prosím do poznámky k objednávke. Objednávka tohto produktu je záväzná a produkt nie je možné vrátiť.
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | dub |
| Materiál | laminovaná drevotrieska |
| Šírka | 135 cm |
| Výška | 40 cm |
| Hĺbka | 2.5 cm |
| Ostatné špecifikácie | na plochu stola |
| Konštrukcia | úchyty |
| Záruka | 60 mesiacov |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Kód | Dostupnosť | Cena |
|---|---|---|
| ON135140 | Nie je na sklade | 90,16 € s DPH |
|
|
Etikety univerzálne 70x37mm Express Agipa A4 100 hárkov
1 g
|
1× |
23,49 € |
|
|
Kriedový popisovač Centropen 9120 zelený
|
1× |
6,99 € |
|
|
Plastové hrebene 19 čierne
1 g
|
1× |
25,99 € |
|
|
Papier Color Copy A4, 120g , 250 hárkov
1 g
|
1× |
9,52 € |
|
|
Čistiace utierky viacúčelové
|
1× |
11,27 € |
| Spolu s DPH | 77,26 € | ||
|---|---|---|---|
TLAČ dokumentov
KOPÍROVANIE
SKENOVANIE
Tlač FOTO
výroba PEČIATOK
VIAZANIE dokumentov
LAMINOVANIE
Napaľovanie CD, DVD
VIZITKY
Jubilejné POZVÁNKY
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.