Popis produktu
Jednotlivé pracovné plochy môžu byť oddelené paravánmi, ktoré zaisťujú dostatočné súkromie k individuálnej práci. Paravány Hobis na plochu stola sú vyrobené z vysokokvalitnej laminovanej drevotriesky. Konštrukcia stolov spĺňa vysoké nároky na kvalitu a ergonómiu (ČSN EN 527-1) a zodpovedá tak normám ČSN EN 527-2, ČSN EN 527-3, ČSN 910001 a ČSN 910100, navyše má hygienické certifikáty, certifikáty pevnosti a tiež certifikát Ekologicky šetrný výrobok. Cena montáže je 15% z cenníkovej ceny výrobku. Požiadavku na montáž uveďte prosím do poznámky k objednávke. Objednávka tohto produktu je záväzná a produkt nie je možné vrátiť.
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | agát |
| Materiál | laminovaná drevotrieska |
| Šírka | 155 cm |
| Výška | 40 cm |
| Hĺbka | 2.5 cm |
| Ostatné špecifikácie | na plochu stola |
| Konštrukcia | úchyty |
| Záruka | 60 mesiacov |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
|
|
Etikety laser 105x42mm Agipa A4 100 hárkov
1 g
|
1× |
28,49 € |
|
|
Liner Centropen 4621 čierny
|
1× |
0,77 € |
|
|
Magnetické vrecko na štítok 297 x 210 mm na šírku 50 ks moré
4 g
|
1× |
219,00 € |
|
|
Páska Dymo Omega 9mm čierna
|
1× |
3,99 € |
|
|
Sada linerov Faber Castell Ecco pigment 4ks
|
1× |
9,52 € |
|
|
Drôtové hrebene Fellowes 6mm biele 3:1
|
1× |
21,99 € |
|
|
Mop súprava 10l so žmýkačom a strapcovým mopom
|
1× |
5,99 € |
|
|
Plastový box s gumičkou Karton PP priehľadný červený
|
1× |
4,78 € |
|
|
Popisovač Legamaster TZ 100 zelený 10 ks
|
1× |
18,99 € |
|
|
Roller gélový PILOT B2P BeGreen červený
|
1× |
3,49 € |
|
|
Cestovný príkaz, A4, blok, 100 listov
|
1× |
9,99 € |
|
|
Gélový roller Pentel Energel X 07, tyrkysový
|
1× |
2,89 € |
|
|
Poštová obálka B6 s doručenkou navlhčovacie
|
1× |
0,12 € |
|
|
Visačka na plastovú kartu s modrým remienkom DONAU 85x50mm 50ks
|
1× |
26,99 € |
|
|
Skartovačka Leitz IQ OptiMax Home Office 225 P5 EU
10 g
|
1× |
319,00 € |
| Spolu s DPH | 676,00 € | ||
|---|---|---|---|
TLAČ dokumentov
KOPÍROVANIE
SKENOVANIE
Tlač FOTO
výroba PEČIATOK
VIAZANIE dokumentov
LAMINOVANIE
Napaľovanie CD, DVD
VIZITKY
Jubilejné POZVÁNKY