Popis produktu
Jednotlivé pracovné plochy môžu byť oddelené paravánmi, ktoré zaisťujú dostatočné súkromie k individuálnej práci. Paravány Hobis na plochu stola sú vyrobené z vysokokvalitnej laminovanej drevotriesky. Konštrukcia stolov spĺňa vysoké nároky na kvalitu a ergonómiu (ČSN EN 527-1) a zodpovedá tak normám ČSN EN 527-2, ČSN EN 527-3, ČSN 910001 a ČSN 910100, navyše má hygienické certifikáty, certifikáty pevnosti a tiež certifikát Ekologicky šetrný výrobok. Cena montáže je 15% z cenníkovej ceny výrobku. Požiadavku na montáž uveďte prosím do poznámky k objednávke. Objednávka tohto produktu je záväzná a produkt nie je možné vrátiť.
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | orech |
| Materiál | laminovaná drevotrieska |
| Šírka | 155 cm |
| Výška | 40 cm |
| Hĺbka | 2.5 cm |
| Ostatné špecifikácie | na plochu stola |
| Konštrukcia | úchyty |
| Záruka | 60 mesiacov |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
|
|
Zápisník linajkový iPad Leitz Complete čierny
|
1× |
41,00 € |
|
|
Bublinkové obálky 20x17,5 cm CD
|
1× |
0,15 € |
|
|
Poštové obálky DL s páskou, okienko, potlač 1000 ks 80g
4 g
|
1× |
84,99 € |
|
|
Tabelačný papier, 12’x25cm/1+3, 500 zložiek
8 g
|
1× |
99,00 € |
|
|
Samolepiaci bloček Stick’n Hopax , 360°, 76x76 mm, modrý
|
1× |
1,39 € |
|
|
Alternatívny toner Xerox TN211/TN311 pre Minolta Bizhub 250/282/362/350 (17.000 str.)
|
1× |
29,99 € |
| Spolu s DPH | 256,52 € | ||
|---|---|---|---|
TLAČ dokumentov
KOPÍROVANIE
SKENOVANIE
Tlač FOTO
výroba PEČIATOK
VIAZANIE dokumentov
LAMINOVANIE
Napaľovanie CD, DVD
VIZITKY
Jubilejné POZVÁNKY
Samolepiaci bloček Post-it Super Sticky SOULFUL, veľkosť 76x76 mm, 6 bločkov po 90 lístkov
22,99 €
Skladom (14 sada)