Popis produktu
Jednotlivé pracovné plochy môžu byť oddelené paravánmi, ktoré zaisťujú dostatočné súkromie k individuálnej práci. Paravány Hobis na plochu stola sú vyrobené z vysokokvalitnej laminovanej drevotriesky. Konštrukcia stolov spĺňa vysoké nároky na kvalitu a ergonómiu (ČSN EN 527-1) a zodpovedá tak normám ČSN EN 527-2, ČSN EN 527-3, ČSN 910001 a ČSN 910100. Navyše má hygienické certifikáty, certifikáty pevnosti a tiež certifikát Ekologicky šetrný výrobok. Cena montáže je 15% z cenníkovej ceny výrobku. Požiadavku na montáž uveďte prosím do poznámky k objednávke. Objednávka tohto produktu je záväzná a produkt nie je možné ho vrátiť.
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | biela |
| Materiál | laminovaná drevotrieska |
| Šírka | 175 cm |
| Výška | 40 cm |
| Hĺbka | 2.5 cm |
| Ostatné špecifikácie | na plochu stola |
| Konštrukcia | úchyty |
| Záruka | 60 mesiacov |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Kód | Dostupnosť | Cena |
|---|---|---|
| ON188190 | Nie je na sklade | 106,64 € s DPH |
|
|
Stojan na časopisy Esselte VIVIDA 7cm biely
|
1× |
9,99 € |
|
|
Náhradná náplň do guľôčkového pera PILOT čierna
|
1× |
1,39 € |
|
|
Plastové hrebene GBC 21R 6mm čierne
|
1× |
8,00 € |
| Spolu s DPH | 19,38 € | ||
|---|---|---|---|
TLAČ dokumentov
KOPÍROVANIE
SKENOVANIE
Tlač FOTO
výroba PEČIATOK
VIAZANIE dokumentov
LAMINOVANIE
Napaľovanie CD, DVD
VIZITKY
Jubilejné POZVÁNKY
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.