Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Paraván na hranu stola Akustik, 140 cm, modrý | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 303,90 € |
| Cena s DPH | 373,80 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nie je na sklade |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 4 cm |
| Farba | modrá |
| Výška | 62.5 cm |
| Konštrukcia | s rámom |
| Materiál | akustická pena |
| Ostatné špecifikácie | na hranu stola samostatný |
| Šírka | 140 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Prešpánový obal s gumičkou Esselte žltý
|
1× |
3,49 € |
|
|
Real Gold kúpeľne 550 g
1 g
|
1× |
6,29 € |
| Spolu s DPH | 9,78 € | ||
|---|---|---|---|
TLAČ dokumentov
KOPÍROVANIE
SKENOVANIE
Tlač FOTO
výroba PEČIATOK
VIAZANIE dokumentov
LAMINOVANIE
Napaľovanie CD, DVD
VIZITKY
Jubilejné POZVÁNKY
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.