Popis produktu
Akustické paravány s uchytením na hrane stola umožňujú použitie na samostatne stojace stoly. Presah 17,5 cm pod dosku stola slúži čiastočne ako diskrétna clona pod stolom. Výška nad pracovnú dosku je rovnaká, ako pri type na stôl, teda 42,5 cm. Tým je umožnená vzájomná kombinácia. Dĺžky paravánov rešpektujú dĺžky pracovných stolov Hobis. Pomocou spojovacích prvkov možno paravány spájať priebežne alebo do tvaru L. Pre spojenie paravánov do zostavy je aj tu použitý bajonetový spoj. Pozor, tento typ paravánu nemožno montovať na hranu stolov hĺbky 60 cm kvôli nedostatočnej stabilite stola. Cena montáže je 15% z cenníkovej ceny výrobku. Požiadavku na montáž uveďte prosím do poznámky k objednávke. Objednávka tohto produktu je záväzná a produkt nie je možné vrátiť.
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | svetlosivá |
| Materiál | akustická pena |
| Šírka | 140 cm |
| Výška | 62.5 cm |
| Hĺbka | 4 cm |
| Ostatné špecifikácie | na hranu stola samostatný |
| Konštrukcia | s rámom |
| Záruka | 60 mesiacov |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
|
|
Zvýrazňovač Office Products žltý
|
1× |
0,90 € |
|
|
Školská plastelína 200g 10-farebná
|
1× |
2,89 € |
|
|
Spinky Novus 53 F/10 • 600 ks
|
1× |
6,99 € |
|
|
Farebný papier IQ color CO44 korálovočervená, A4, 80g
2 g
|
1× |
14,86 € |
|
|
Cukor trstinový porciovaný tyčinky HB 50 x 4,5 g
|
1× |
3,28 € |
|
|
Etikety 22x12 pre 2212 cenovka biela obdĺžnikové
|
1× |
1,09 € |
|
|
Príjmový pokladničný doklad s DPH, samoprepis, A6,100 listov
|
1× |
2,99 € |
|
|
Etikety univerzálne 64,6x33,8mm Avery A4 100 hárkov
|
1× |
46,49 € |
|
|
Toner Toshiba T-FC338EC-R cyan (6.000 str.)
|
1× |
109,00 € |
|
|
Alternatívny toner HP CF280A No.80A
|
1× |
23,49 € |
|
|
Policová skriňa BASIC, kombinovaná so sklom, so zámkom, 80x40x182,1cm, dub Sonoma
85 g
|
1× |
399,00 € |
|
|
Biochemické vyšetrenie krvi 100 listov
|
1× |
4,29 € |
|
|
Vrece papierové 2 vrstvové 55x110x18cm
|
1× |
1,19 € |
| Spolu s DPH | 616,46 € | ||
|---|---|---|---|
TLAČ dokumentov
KOPÍROVANIE
SKENOVANIE
Tlač FOTO
výroba PEČIATOK
VIAZANIE dokumentov
LAMINOVANIE
Napaľovanie CD, DVD
VIZITKY
Jubilejné POZVÁNKY