Popis produktu
Akustické paravány s uchytením na hrane stola umožňujú použitie na samostatne stojace stoly. Presah 17,5 cm pod dosku stola slúži čiastočne ako diskrétna clona pod stolom. Výška nad pracovnú dosku je rovnaká, ako pri type na stôl, teda 42,5 cm. Tým je umožnená vzájomná kombinácia. Dĺžky paravánov rešpektujú dĺžky pracovných stolov Hobis. Pomocou spojovacích prvkov možno paravány spájať priebežne alebo do tvaru L. Pre spojenie paravánov do zostavy je aj tu použitý bajonetový spoj. Pozor, tento typ paravánu nemožno montovať na hranu stolov hĺbky 60 cm kvôli nedostatočnej stabilite stola. Cena montáže je 15% z cenníkovej ceny výrobku. Požiadavku na montáž uveďte prosím do poznámky k objednávke. Objednávka tohto produktu je záväzná a produkt nie je možné vrátiť.
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | modrá |
| Materiál | akustická pena |
| Šírka | 180 cm |
| Výška | 62.5 cm |
| Hĺbka | 4 cm |
| Ostatné špecifikácie | na hranu stola samostatný |
| Konštrukcia | s rámom |
| Záruka | 60 mesiacov |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
|
|
Etikety polyesterové priehľadné 210x297mm APLI A4 inkjet 10 hárkov
|
1× |
27,99 € |
|
|
Poštové obálky C4 s páskou, do VR bez OD biele, 250 ks
5 g
|
1× |
71,00 € |
|
|
Záložky samolepiace značkovacie SMILE, 20x50, 5x40 lístkov
|
1× |
6,29 € |
|
|
Náhradná náplň do rolleru Pentel Energel 05, modrá
|
1× |
2,39 € |
|
|
Skartovačka Rexel Mercury RDS2270 Jam Free
|
1× |
1 049,01 € |
|
|
Bublinkové obálky recyklované SUMO 18,5x17,5cm CD hnedé
|
1× |
0,48 € |
|
|
Etikety univerzálne 210x297mm Avery A4, silne lepivé 20 hárkov
|
1× |
16,49 € |
| Spolu s DPH | 1 173,65 € | ||
|---|---|---|---|
TLAČ dokumentov
KOPÍROVANIE
SKENOVANIE
Tlač FOTO
výroba PEČIATOK
VIAZANIE dokumentov
LAMINOVANIE
Napaľovanie CD, DVD
VIZITKY
Jubilejné POZVÁNKY