Popis produktu
Akustické paravány s uchytením na hrane stola umožňujú použitie na samostatne stojace stoly. Presah 17,5 cm pod dosku stola slúži čiastočne ako diskrétna clona pod stolom. Výška nad pracovnú dosku je rovnaká, ako pri type na stôl, teda 42,5 cm. Tým je umožnená vzájomná kombinácia. Dĺžky paravánov rešpektujú dĺžky pracovných stolov Hobis. Pomocou spojovacích prvkov možno paravány spájať priebežne alebo do tvaru L. Pre spojenie paravánov do zostavy je aj tu použitý bajonetový spoj. Pozor, tento typ paravánu nemožno montovať na hranu stolov hĺbky 60 cm kvôli nedostatočnej stabilite stola. Cena montáže je 15% z cenníkovej ceny výrobku. Požiadavku na montáž uveďte prosím do poznámky k objednávke. Objednávka tohto produktu je záväzná a produkt nie je možné vrátiť.
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | antracit |
| Materiál | akustická pena |
| Šírka | 60 cm |
| Výška | 62.5 cm |
| Hĺbka | 4 cm |
| Ostatné špecifikácie | na hranu stola samostatný |
| Konštrukcia | s rámom |
| Záruka | 60 mesiacov |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
|
|
Euroobal Esselte 55mic v krabici 40ks
|
1× |
12,99 € |
|
|
Q-Power vôňa do umývačky riadu 6 ml
1 g
|
1× |
2,35 € |
|
|
Priečkový paraván Akustik, 100x118 cm, sv.sivý
16 g
|
1× |
447,84 € |
|
|
Priečkový paraván Akustik, 100x156,5 cm, antracit
3 × 24 g
|
3× |
1 823,23 € |
|
|
Paraván na plochu stola Akustik, 160 cm, modrý
2 × 9 g
|
2× |
679,94 € |
|
|
Paraván na plochu stola Akustik, 180 cm, modrý
9 g
|
1× |
356,95 € |
|
|
Rokovací stôl Flex, 160x75,5x80 cm, sivý/kov
33 g
|
1× |
332,96 € |
|
|
Tabuľa korková UNITE 90x120 cm
4 g
|
1× |
42,02 € |
| Spolu s DPH | 3 698,28 € | ||
|---|---|---|---|
TLAČ dokumentov
KOPÍROVANIE
SKENOVANIE
Tlač FOTO
výroba PEČIATOK
VIAZANIE dokumentov
LAMINOVANIE
Napaľovanie CD, DVD
VIZITKY
Jubilejné POZVÁNKY