Popis produktu
Akustické paravány s uchytením na hrane stola umožňujú použitie na samostatne stojace stoly. Presah 17,5 cm pod dosku stola slúži čiastočne ako diskrétna clona pod stolom. Výška nad pracovnú dosku je rovnaká, ako pri type na stôl, teda 42,5 cm. Tým je umožnená vzájomná kombinácia. Dĺžky paravánov rešpektujú dĺžky pracovných stolov Hobis. Pomocou spojovacích prvkov možno paravány spájať priebežne alebo do tvaru L. Pre spojenie paravánov do zostavy je aj tu použitý bajonetový spoj. Pozor, tento typ paravánu nemožno montovať na hranu stolov hĺbky 60 cm kvôli nedostatočnej stabilite stola. Cena montáže je 15% z cenníkovej ceny výrobku. Požiadavku na montáž uveďte prosím do poznámky k objednávke. Objednávka tohto produktu je záväzná a produkt nie je možné vrátiť.
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | antracit |
| Materiál | akustická pena |
| Šírka | 80 cm |
| Výška | 62.5 cm |
| Hĺbka | 4 cm |
| Ostatné špecifikácie | na hranu stola stredový |
| Konštrukcia | s rámom |
| Záruka | 60 mesiacov |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
|
|
Katalógová kniha 100 mäkká Esselte VIVIDA čierna
|
1× |
24,49 € |
|
|
Stojan na časopisy HAN Re-LOOP lemon
|
1× |
5,29 € |
|
|
Pronto sprej Wood Classic na drevené povrchy 300 ml
|
1× |
5,79 € |
|
|
Súprava kolekcie NOVUS EVOLUTION E 15/E 210 petrolejová
|
1× |
15,99 € |
|
|
Etikety 16x23 pre1623 cenovka neónovozelená
|
1× |
1,59 € |
|
|
Čašnícka účtenka bez potlače, 100 lístkov, 15 × 7 cm
|
1× |
0,87 € |
|
|
Plánovací kalendár ŠTANDARD 3-mesačný modrý
|
1× |
3,06 € |
|
|
Rukavice latexové STARLING, žlté, veľ. 8/M
|
1× |
0,98 € |
|
|
Sada glitrových popisovačov DONAU s vláknovým hrotom 10S
|
1× |
8,49 € |
|
|
Batoh na notebook Kensington Triple Trek™ čierny
|
1× |
119,00 € |
|
|
Samolepiaca páska Brother TZe-243 18 mm biela/modrá
|
1× |
18,49 € |
|
|
Alternatívny toner HP Q7562A, CLJ3000, yellow
|
1× |
45,49 € |
|
|
Pracovný stôl RUN, ZO, 3S, 180x64,5-130,5x80 cm, jelša/sivá
56 g
|
1× |
541,08 € |
| Spolu s DPH | 790,61 € | ||
|---|---|---|---|
TLAČ dokumentov
KOPÍROVANIE
SKENOVANIE
Tlač FOTO
výroba PEČIATOK
VIAZANIE dokumentov
LAMINOVANIE
Napaľovanie CD, DVD
VIZITKY
Jubilejné POZVÁNKY