Popis produktu
Akustické paravány s umiestnením na plochu stolov slúžia výhradne na oddelenie protiľahlých alebo napojených stolov. Na samostatne stojaci stôl ho použiť nemožno. Výška 42,5 cm nad pracovné dosky stola poskytuje vizuálne aj akustické oddelenie pracoviska od ruchu v kancelárii. Dĺžky paravánov rešpektujú dĺžky pracovných stolov Hobis. Vďaka stavebnicovému systému je možné s pomocou spojovacích stĺpikov napájať paravány na seba priebežne (S), do tvaru T, alebo do kríža (X). Jednoduché spojenie pomocou dômyselného bajonetového systému, žiadny spojovací materiál. Cena montáže je 15% z cenníkovej ceny výrobku. Požiadavku na montáž uveďte prosím do poznámky k objednávke. Objednávka tohto produktu je záväzná a produkt nie je možné vrátiť.
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | antracit |
| Materiál | akustická pena |
| Šírka | 120 cm |
| Výška | 42.5 cm |
| Hĺbka | 4 cm |
| Ostatné špecifikácie | na plochu stola samostatný |
| Konštrukcia | s rámom |
| Záruka | 60 mesiacov |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
|
|
Stolová kartotéka na vizitky Helit Linear čierna/strieborná
|
1× |
54,49 € |
|
|
Menovky na kľúče Q-CONNECT žlté 10ks
|
1× |
2,25 € |
|
|
Zakladač pákový Esselte No.1 recyklovaná lepenka 7,5 cm zelený
|
1× |
6,79 € |
|
|
Ceruzka grafitová CENTROPEN 9510/1 č.2 , 12ks
|
1× |
2,69 € |
|
|
Guľôčkové pero Pilot B2P EcoBall modré
|
1× |
2,79 € |
|
|
Laminátor Jupiter A3
7 g
|
1× |
419,00 € |
|
|
Kalkulačka Sencor SEC 340/ 12
|
1× |
8,00 € |
| Spolu s DPH | 496,01 € | ||
|---|---|---|---|
TLAČ dokumentov
KOPÍROVANIE
SKENOVANIE
Tlač FOTO
výroba PEČIATOK
VIAZANIE dokumentov
LAMINOVANIE
Napaľovanie CD, DVD
VIZITKY
Jubilejné POZVÁNKY