Popis produktu
Akustické paravány s umiestnením na plochu stolov slúžia výhradne na oddelenie protiľahlých alebo napojených stolov. Na samostatne stojaci stôl ho použiť nemožno. Výška 42,5 cm nad pracovné dosky stola poskytuje vizuálne aj akustické oddelenie pracoviska od ruchu v kancelárii. Dĺžky paravánov rešpektujú dĺžky pracovných stolov Hobis. Vďaka stavebnicovému systému je možné s pomocou spojovacích stĺpikov napájať paravány na seba priebežne (S), do tvaru T, alebo do kríža (X). Jednoduché spojenie pomocou dômyselného bajonetového systému, žiadny spojovací materiál. Cena montáže je 15% z cenníkovej ceny výrobku. Požiadavku na montáž uveďte prosím do poznámky k objednávke. Objednávka tohto produktu je záväzná a produkt nie je možné vrátiť.
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | modrá |
| Materiál | akustická pena |
| Šírka | 140 cm |
| Výška | 42.5 cm |
| Hĺbka | 4 cm |
| Ostatné špecifikácie | na plochu stola koncový |
| Konštrukcia | s rámom |
| Záruka | 60 mesiacov |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
|
|
Informačná tabuľka Info Sign 420 x 297 mm (A3)
1 g
|
1× |
64,56 € |
|
|
Stojan na časopisy KLASSIK modrý 10 ks
|
1× |
43,05 € |
|
|
Napichovacie špendlíky Q-CONNECT mix farieb 60ks
|
1× |
3,06 € |
|
|
Alternatívny toner pre OKI 43459330 magenta 2500 str. C3300/3300N/C3400/N
|
1× |
37,99 € |
|
|
Lyžička na kávu FORTUNA 12ks
|
1× |
8,99 € |
|
|
Lepiace tavné tyčinky 10ks priemer 7,5mm
|
1× |
2,69 € |
| Spolu s DPH | 160,34 € | ||
|---|---|---|---|
TLAČ dokumentov
KOPÍROVANIE
SKENOVANIE
Tlač FOTO
výroba PEČIATOK
VIAZANIE dokumentov
LAMINOVANIE
Napaľovanie CD, DVD
VIZITKY
Jubilejné POZVÁNKY