Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Paraván na plochu stola Akustik, 60 cm, antracit | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 175,10 € |
| Cena s DPH | 215,37 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nie je na sklade |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 4 cm |
| Farba | antracit |
| Výška | 42.5 cm |
| Konštrukcia | s rámom |
| Materiál | akustická pena |
| Ostatné špecifikácie | na plochu stola koncový |
| Šírka | 60 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Q-Power vôňa do umývačky riadu 6 ml
1 g
|
1× |
2,35 € |
|
|
Priečkový paraván Akustik, 100x156,5 cm, antracit
24 g
|
1× |
607,74 € |
|
|
Paraván na plochu stola Akustik, 160 cm, modrý
9 g
|
1× |
339,97 € |
| Spolu s DPH | 950,06 € | ||
|---|---|---|---|
TLAČ dokumentov
KOPÍROVANIE
SKENOVANIE
Tlač FOTO
výroba PEČIATOK
VIAZANIE dokumentov
LAMINOVANIE
Napaľovanie CD, DVD
VIZITKY
Jubilejné POZVÁNKY
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.