Popis produktu
Doplnková polica je určená pre skrine Strong široké 80 cm. Vzhľad police je možné vybrať tak, aby korešpondoval s farbou skrine. Cena montáže je 15% z cenníkovej ceny výrobku. Požiadavku na montáž uveďte prosím do poznámky k objednávke. Objednávka tohto produktu je záväzná a produkt nie je možné vrátiť.
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | biela |
| Materiál | lamino |
| Šírka | 67 cm |
| Výška | 2.5 cm |
| Hĺbka | 34 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Kód | Dostupnosť | Cena |
|---|---|---|
| ON674709 | Nie je na sklade | 22,02 € s DPH |
|
|
Štítok chrbtový samolepiaci potlačitelný 7,5cm Esselte
|
1× |
26,49 € |
|
|
Štítok chrbtový samolepiaci potlačitelný 5cm Esselte
|
1× |
26,49 € |
| Spolu s DPH | 52,98 € | ||
|---|---|---|---|
TLAČ dokumentov
KOPÍROVANIE
SKENOVANIE
Tlač FOTO
výroba PEČIATOK
VIAZANIE dokumentov
LAMINOVANIE
Napaľovanie CD, DVD
VIZITKY
Jubilejné POZVÁNKY
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/50 mm, zelený
2,45 € 3,49 €
Skladom (471 ks)
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.