Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Papierová taška, ploché ušká, 240x110x330mm, hnedá | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 0,34 € |
| Cena s DPH | 0,42 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Skladom |
| Parametre | |
| Značka | |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | hnedá |
| Gramáž | 80 g/m2 |
| Nosnosť | 7 kg |
| Popis | |
| Rozmery | 240x 110x 330 mm |
|
|
Archívna krabica Esselte Speedbox L so sklápacím vekom biela/červená 433×263×364 mm
|
1× |
14,49 € |
|
|
Plastové obálky na krúžkovú väzbu Q-Connect A3 PVC 200mic číre
3 g
|
1× |
24,59 € |
|
|
Plastové hrebene GBC 21R 14mm čierne
|
1× |
19,99 € |
|
|
Sada metalických popisovačov Centropen 2590/6
|
1× |
5,29 € |
|
|
Manager diár B5 - VENETIA červený
|
1× |
7,48 € |
| Spolu s DPH | 71,84 € | ||
|---|---|---|---|
TLAČ dokumentov
KOPÍROVANIE
SKENOVANIE
Tlač FOTO
výroba PEČIATOK
VIAZANIE dokumentov
LAMINOVANIE
Napaľovanie CD, DVD
VIZITKY
Jubilejné POZVÁNKY
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.