Popis produktu
Obrázok je iba ilustračný.
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | agát/agát |
| Šírka | 80 cm |
| Výška | 76.8 cm |
| Hĺbka | 40 cm |
| Varianta | rovná |
| Počet políc | 1 |
| Typ dverí | 2x plné |
| Typ skrine | policová horná |
| Uzamykanie | na kľúč |
| Záruka | 60 mesiacov |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Kód | Dostupnosť | Cena |
|---|---|---|
| ON801711 | Nie je na sklade | 243,91 € s DPH |
|
|
Poštové obálky DL Cygnus s páskou 500 ks
3 g
|
1× |
54,49 € |
|
|
Drevená sada doplnkov 17 ks
|
1× |
66,10 € |
| Spolu s DPH | 120,59 € | ||
|---|---|---|---|
TLAČ dokumentov
KOPÍROVANIE
SKENOVANIE
Tlač FOTO
výroba PEČIATOK
VIAZANIE dokumentov
LAMINOVANIE
Napaľovanie CD, DVD
VIZITKY
Jubilejné POZVÁNKY
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.