Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Prídavná skriňa k stolu Hobis, zámok, L, 80x75,5x60 cm, orech | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 398,60 € |
| Cena s DPH | 490,28 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nie je na sklade |
| Parametre | |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 60 cm |
| Výška | 75.5 cm |
| Šírka | 80 cm |
| Značka | Hobis |
| Farba | orech |
|
|
Policová skriňa Drive, 80x185x42 cm, agát/agát
|
1× |
391,14 € |
|
|
Klávesnica Logitech MK 120, USB, SK/CZ + optická myš
|
1× |
41,99 € |
| Spolu s DPH | 433,13 € | ||
|---|---|---|---|
TLAČ dokumentov
KOPÍROVANIE
SKENOVANIE
Tlač FOTO
výroba PEČIATOK
VIAZANIE dokumentov
LAMINOVANIE
Napaľovanie CD, DVD
VIZITKY
Jubilejné POZVÁNKY
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.