Popis produktu
Priečkové akustické paravány. Paravány sú samostatne stojace čalúnené akustické deliace priečky. Oproti stolovým paravánom nie sú umiestnením viazané na stoly a sú koncipované ako nezávislé, voľne stojace dielce. Ich vnútorné dĺžky sú nastavené na rozmery 60, 80, 100 a 120 cm. Nie sú to náhodné miery, dajú sa z nich v prípade potreby poskladať dĺžky pracovných stolov Hobis (80, 120, 140, 160 a 180 cm). Rovnako ako stolové paravány môžeme vďaka spojovacím stĺpikom paravány medzi sebou napojovať priebežne, do tvaru T, L alebo X. Pre spojenie paravánov do zostavy je aj tu použitý bajonetový spoj. Priečkové paravány ponúkame v dvoch výškach. Výška 118 cm umožňuje napojenie na stolové paravány v rovnakej výškovej línii. Výška 156,5 cm zvyšuje akustickú účinnosť znižovania hluku. Cena montáže je 15% z cenníkovej ceny výrobku. Požiadavku na montáž uveďte prosím do poznámky k objednávke. Objednávka tohto produktu je záväzná a produkt nie je možné vrátiť.
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | modrá |
| Materiál | akustická pena |
| Šírka | 100 cm |
| Výška | 156.5 cm |
| Hĺbka | 4 cm |
| Ostatné špecifikácie | priečkový stredový |
| Konštrukcia | s rámom |
| Záruka | 60 mesiacov |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Kód | Dostupnosť | Cena |
|---|---|---|
| ON101270 | Nie je na sklade | 482,28 € s DPH |
|
|
Závesný obal DONAU oranžový 25 ks
|
1× |
35,49 € |
|
|
Plastový obal A6 s cvočkom DONAU zelený
|
1× |
0,57 € |
|
|
Zakladač Esselte Mramor archívny 8cm čierny
|
2× |
8,59 € |
|
|
Menovky na kľúče Q-CONNECT čierne 10ks
|
1× |
2,25 € |
|
|
Textilný obal so zipsom dvojitý Leitz WOW stredný zelený
|
1× |
11,99 € |
| Spolu s DPH | 58,89 € | ||
|---|---|---|---|
TLAČ dokumentov
KOPÍROVANIE
SKENOVANIE
Tlač FOTO
výroba PEČIATOK
VIAZANIE dokumentov
LAMINOVANIE
Napaľovanie CD, DVD
VIZITKY
Jubilejné POZVÁNKY
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.