Popis produktu
Priečkové akustické paravány. Paravány sú samostatne stojace čalúnené akustické deliace priečky. Oproti stolovým paravánom nie sú umiestnením viazané na stoly a sú koncipované ako nezávislé, voľne stojace dielce. Ich vnútorné dĺžky sú nastavené na rozmery 60, 80, 100 a 120 cm. Nie sú to náhodné miery, dajú sa z nich v prípade potreby poskladať dĺžky pracovných stolov Hobis (80, 120, 140, 160 a 180 cm). Rovnako ako stolové paravány môžeme vďaka spojovacím stĺpikom paravány medzi sebou napojovať priebežne, do tvaru T, L alebo X. Pre spojenie paravánov do zostavy je aj tu použitý bajonetový spoj. Priečkové paravány ponúkame v dvoch výškach. Výška 118 cm umožňuje napojenie na stolové paravány v rovnakej výškovej línii. Výška 156,5 cm zvyšuje akustickú účinnosť znižovania hluku. Cena montáže je 15% z cenníkovej ceny výrobku. Požiadavku na montáž uveďte prosím do poznámky k objednávke. Objednávka tohto produktu je záväzná a produkt nie je možné vrátiť.
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | svetlosivá |
| Materiál | akustická pena |
| Šírka | 100 cm |
| Výška | 156.5 cm |
| Hĺbka | 4 cm |
| Ostatné špecifikácie | priečkový koncový |
| Konštrukcia | s rámom |
| Záruka | 60 mesiacov |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
|
|
Závesný remienok DURABLE 10mm sivý 10 ks
|
1× |
32,48 € |
|
|
Verbatim CD-R 700 MB cake 100 ks
|
1× |
44,49 € |
|
|
Podložka na stôl Q-CONNECT, umývateľná, 50 x 63 cm, transparentná
|
1× |
12,29 € |
|
|
Kalkulačka DONAU TECH K-DT6004-13 - vedecká tmavosivá
|
1× |
34,99 € |
| Spolu s DPH | 124,25 € | ||
|---|---|---|---|
TLAČ dokumentov
KOPÍROVANIE
SKENOVANIE
Tlač FOTO
výroba PEČIATOK
VIAZANIE dokumentov
LAMINOVANIE
Napaľovanie CD, DVD
VIZITKY
Jubilejné POZVÁNKY