Popis produktu
Priečkové akustické paravány. Paravány sú samostatne stojace čalúnené akustické deliace priečky. Oproti stolovým paravánom nie sú umiestnením viazané na stoly a sú koncipované ako nezávislé, voľne stojace dielce. Ich vnútorné dĺžky sú nastavené na rozmery 60, 80, 100 a 120 cm. Nie sú to náhodné miery, dajú sa z nich v prípade potreby poskladať dĺžky pracovných stolov Hobis (80, 120, 140, 160 a 180 cm). Rovnako ako stolové paravány môžeme vďaka spojovacím stĺpikom paravány medzi sebou napojovať priebežne, do tvaru T, L alebo X. Pre spojenie paravánov do zostavy je aj tu použitý bajonetový spoj. Priečkové paravány ponúkame v dvoch výškach. Výška 118 cm umožňuje napojenie na stolové paravány v rovnakej výškovej línii. Výška 156,5 cm zvyšuje akustickú účinnosť znižovania hluku. Cena montáže je 15% z cenníkovej ceny výrobku. Požiadavku na montáž uveďte prosím do poznámky k objednávke. Objednávka tohto produktu je záväzná a produkt nie je možné vrátiť.
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | antracit |
| Materiál | akustická pena |
| Šírka | 120 cm |
| Výška | 156.5 cm |
| Hĺbka | 4 cm |
| Ostatné špecifikácie | priečkový stredový |
| Konštrukcia | s rámom |
| Záruka | 60 mesiacov |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
|
|
Katalógová kniha 100 mäkká Esselte VIVIDA čierna
|
1× |
24,49 € |
|
|
Stojan na časopisy HAN Re-LOOP lemon
|
1× |
5,29 € |
|
|
Pronto sprej Wood Classic na drevené povrchy 300 ml
|
1× |
5,79 € |
|
|
Súprava kolekcie NOVUS EVOLUTION E 15/E 210 petrolejová
|
1× |
15,99 € |
|
|
Etikety 16x23 pre1623 cenovka neónovozelená
|
1× |
1,59 € |
|
|
Čašnícka účtenka bez potlače, 100 lístkov, 15 × 7 cm
|
1× |
0,87 € |
|
|
Plánovací kalendár ŠTANDARD 3-mesačný modrý
|
1× |
3,06 € |
|
|
Rukavice latexové STARLING, žlté, veľ. 8/M
|
1× |
0,98 € |
|
|
Sada glitrových popisovačov DONAU s vláknovým hrotom 10S
|
1× |
8,49 € |
|
|
Batoh na notebook Kensington Triple Trek™ čierny
|
1× |
119,00 € |
|
|
Samolepiaca páska Brother TZe-243 18 mm biela/modrá
|
1× |
18,49 € |
|
|
Alternatívny toner HP Q7562A, CLJ3000, yellow
|
1× |
45,49 € |
|
|
Pracovný stôl RUN, ZO, 3S, 180x64,5-130,5x80 cm, jelša/sivá
56 g
|
1× |
541,08 € |
| Spolu s DPH | 790,61 € | ||
|---|---|---|---|
TLAČ dokumentov
KOPÍROVANIE
SKENOVANIE
Tlač FOTO
výroba PEČIATOK
VIAZANIE dokumentov
LAMINOVANIE
Napaľovanie CD, DVD
VIZITKY
Jubilejné POZVÁNKY