Popis produktu
Priečkové akustické paravány. Paravány sú samostatne stojace čalúnené akustické deliace priečky. Oproti stolovým paravánom nie sú umiestnením viazané na stoly a sú koncipované ako nezávislé, voľne stojace dielce. Ich vnútorné dĺžky sú nastavené na rozmery 60, 80, 100 a 120 cm. Nie sú to náhodné miery, dajú sa z nich v prípade potreby poskladať dĺžky pracovných stolov Hobis (80, 120, 140, 160 a 180 cm). Rovnako ako stolové paravány môžeme vďaka spojovacím stĺpikom paravány medzi sebou napojovať priebežne, do tvaru T, L alebo X. Pre spojenie paravánov do zostavy je aj tu použitý bajonetový spoj. Priečkové paravány ponúkame v dvoch výškach. Výška 118 cm umožňuje napojenie na stolové paravány v rovnakej výškovej línii. Výška 156,5 cm zvyšuje akustickú účinnosť znižovania hluku. Cena montáže je 15% z cenníkovej ceny výrobku. Požiadavku na montáž uveďte prosím do poznámky k objednávke. Objednávka tohto produktu je záväzná a produkt nie je možné vrátiť.
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | antracit |
| Materiál | akustická pena |
| Šírka | 60 cm |
| Výška | 118 cm |
| Hĺbka | 4 cm |
| Ostatné špecifikácie | priečkový koncový |
| Konštrukcia | s rámom |
| Záruka | 60 mesiacov |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Kód | Dostupnosť | Cena |
|---|---|---|
| ON060020 | Nie je na sklade | 332,84 € s DPH |
|
|
Mlynček na chilli papričky GrandCHEF
|
2× |
51,98 € |
|
|
Paraván na hranu stola Akustik, 120 cm, modrý
11 g
|
1× |
343,17 € |
|
|
Akustický box CUBE WORK MINI NF premium, 140x97x230 cm
250 g
|
1× |
9 902,73 € |
|
|
Pulirapid s octom 750 ml
|
1× |
5,29 € |
| Spolu s DPH | 10 303,17 € | ||
|---|---|---|---|
TLAČ dokumentov
KOPÍROVANIE
SKENOVANIE
Tlač FOTO
výroba PEČIATOK
VIAZANIE dokumentov
LAMINOVANIE
Napaľovanie CD, DVD
VIZITKY
Jubilejné POZVÁNKY
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.