Popis produktu
Univerzálna vložka na tlačivá člení jednodielny úložný priestor na niekoľko menších dielov - políc. Prispieva k ľahkej orientácii a udržaniu poriadku v založených dokumentoch. Vložka na tlačivá nie je vhodná do roletových skríň. Je vyrobená z laminovanej drevotriesky hrúbky 18 mm.
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | biela |
| Materiál | lamino |
| Šírka | 76 cm |
| Výška | 33 cm |
| Hĺbka | 31 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Kód | Dostupnosť | Cena |
|---|---|---|
| ON764209 | Nie je na sklade | 77,74 € s DPH |
|
|
Magnety Magnetoplan Design Acryl 25 mm 6ks
|
1× |
26,64 € |
| Spolu s DPH | 26,64 € | ||
|---|---|---|---|
TLAČ dokumentov
KOPÍROVANIE
SKENOVANIE
Tlač FOTO
výroba PEČIATOK
VIAZANIE dokumentov
LAMINOVANIE
Napaľovanie CD, DVD
VIZITKY
Jubilejné POZVÁNKY
Toner Samsung CLT-Y504S pre CLP415/CLX4195/Xpress C1810/1860 yellow (1.800 str.)
92,99 €
Nie je na sklade
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.