Popis produktu
Stolová nadstavba poskytuje praktický úložný priestor navyše. Dosky sú vyrobené z kvalitnej laminovanej drevotriesky. Vyrábame ich vo všetkých dekoroch. Cena montáže je 15% z cenníkovej ceny výrobku. Požiadavku na montáž uveďte prosím do poznámky k objednávke. Objednávka tohto produktu je záväzná a produkt nie je možné vrátiť.
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | jelša |
| Šírka | 80 cm |
| Výška | 30 cm |
| Hĺbka | 24 cm |
| Počet políc | 1 |
| Záruka | 60 mesiacov |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Kód | Dostupnosť | Cena |
|---|---|---|
| ON801430 | Nie je na sklade | 89,91 € s DPH |
|
|
Náhradná lepiacia náplň Pritt permanentná 16m
|
1× |
8,49 € |
|
|
Káblový organizér vodorovný, kovový, farba čierna, 53 x 8,2 x 11 cm
2 g
|
1× |
39,98 € |
| Spolu s DPH | 48,47 € | ||
|---|---|---|---|
TLAČ dokumentov
KOPÍROVANIE
SKENOVANIE
Tlač FOTO
výroba PEČIATOK
VIAZANIE dokumentov
LAMINOVANIE
Napaľovanie CD, DVD
VIZITKY
Jubilejné POZVÁNKY
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.