Popis produktu
Stolová nadstavba poskytuje praktický úložný priestor navyše. Dosky sú vyrobené z kvalitnej laminovanej drevotriesky. Vyrábame ich vo všetkých dekoroch. Cena montáže je 15% z cenníkovej ceny výrobku. Požiadavku na montáž uveďte prosím do poznámky k objednávke. Objednávka tohto produktu je záväzná a produkt nie je možné vrátiť.
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | sivá |
| Šírka | 80 cm |
| Výška | 30 cm |
| Hĺbka | 24 cm |
| Počet políc | 1 |
| Záruka | 60 mesiacov |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
|
|
Poznámkový bloček kocka nelepená, 83x83x75 mm, biela
|
1× |
3,99 € |
|
|
Rýchloviazač obyčajný celý ROC Ekonomik zelený 100ks
6 g
|
1× |
43,49 € |
|
|
Taška C4 SECURITEX s X dnom a odtrhávacou páskou
|
1× |
1,39 € |
|
|
Alternatívny toner OKI C5650/C5750 cyan 43872307
|
1× |
38,49 € |
|
|
Vonná záveska REMIND AIR CURVE Kvet Bavlny (modrá) 1ks
|
1× |
5,99 € |
| Spolu s DPH | 93,35 € | ||
|---|---|---|---|
TLAČ dokumentov
KOPÍROVANIE
SKENOVANIE
Tlač FOTO
výroba PEČIATOK
VIAZANIE dokumentov
LAMINOVANIE
Napaľovanie CD, DVD
VIZITKY
Jubilejné POZVÁNKY
Zakladač pákový DONAU Master, kartón a fólia, A4/75 mm, žltý
2,45 € 3,49 €
Skladom (2174 ks)